Піцерія "Автопорт"

Як обрати піцерію в Тернополі

Італійська кухня дуже популярна серед тернополян. Вона складається із простих, але дуже смачних і поживних страв. Однак, щоб насолодитися її чудовими смаками, варто обрати перевірений ресторан і/або піцерію. Є кілька важливих критеріїв, що свідчать про те, яка найкраща піцерія та доставка піци в Тернополі.

На що звернути увагу під час вибору закладу італійської кухні

Кожна піцерія — це ресторан, який повинен характеризуватися, насамперед, чистотою та гарною організацією. Варто обрати заклад громадського харчування, який намагається максимально точно відтворити італійські традиції, та й вносить до них власні ідеї. У пріоритеті має бути та піцерія, що пропонує традиційні види піци, які печуть в електродуховці. Завдяки цьому вони рівномірно пропікаються, а їхні краї трохи піднімаються. Вона виходить не менш смачна, ніж піца на дровах. Поєднання традицій та інноваційних рішень завжди сприяє приготуванню найсмачніших страв.

Яка найкраща піца на доставку у Тернополі

На запитання, «яка найбільш смачна піца» немає однозначної відповіді, адже все залежить від індивідуальних очікувань і переваг. 

Для одних буде мати значення широкий вибір інгредієнтів і можливість самостійно скласти піцу. Для інших — важливу роль відіграватиме правильно приготовлене тісто  — тонке, м'яке всередині та хрумке зовні. У класичному варіанті воно повинно бути тонким, м'яким із хрумкою скоринкою, яке має піца салямі. Але деякі клієнти полюбляють густе й м'ясисте тісто, яке має сирна піца. 

Тут гарна піцерія пропонує своїм клієнтам повну свободу вибору ваги (200, 400, 600 г) та начинок.

На смак піци впливає не лише її рецептура, а й якість інгредієнтів, таких як:

  • борошно найвищого сорту, 
  • сири Моцарелла, Рікота, Пармезан, Грана Падано, що доставляються від перевірених постачальників,
  • томатна паста,
  • фірмова сиров’ялена ковбаса салямі,
  • автентичні спеції тощо.

Хто має робити піцу й пасту — італійці чи українці?

Закладом не обов'язково повинен керувати справжній корінний італієць, хоча зазвичай це його перевага. У гарній піцерії повинні працювати кваліфіковані піцемейкери із відповідним досвідом, навичками і кулінарним талантом. Це безперечно впливає на успіх ресторану.

Атмосфера у приміщенні або якість сервісу доставки

Іноді однієї подачі смачних страв недостатньо, щоб привабити гостей. Хороші ресторани мають створювати затишну атмосферу, що сприяє справжній насолоді прийому їжі. Якщо заклад дружелюбний до відвідувачів, перебування в ньому стане істинною насолодою. 

Відповідну атмосферу в піцерії можна перевірити за кількістю клієнтів. Якщо персонал ввічливий і привітний, столики потрібно бронювати не лише на вихідні, то цим закладом варто зацікавитися, розраховуючи на дійсно якісні та смачні страви. 

Те саме стосується служби доставки. Якщо замовлень багато, але їх доставляють вчасно й гарячими, тут працюють справжні професіонали своєї справи. Про це свідчать відгуки замовників на міських сайтах і в соцмережах.


Прикладом ресторану дуже смачної італійської кухні, що відповідає усім перерахованим критеріям, є піцерія в Тернополі Мережі закладів «Автопорт». Тут ви можете влаштовувати зустрічі, побачення, родинні, дружні та корпоративні свята і здійснити повну подорож за смаками та автентичними інгредієнтами Італії, що дозволить сповна насолодитися смачними стравами. А якщо хочеться не лише смачної піци, але й музики і танців, це все є у піцерії «Автопорт». Працює вона щодня, без вихідних. 

Доставку піци можна замовити із 10:00 до 22:00 додому чи офісу до будь-якого району міста. Вартість мінімального замовлення становить усього 200 грн, що доступно кожному. Замовте і переконайтеся, що тут роблять справді смачну італійську піцу, готують дуже швидко, доставляють її гарячою за 29 хвилин. 

Галерея - Піцерія "Автопорт"

Loading...
Піцерія "Автопорт"
Піцерія "Автопорт"
Піцерія "Автопорт"
Піцерія "Автопорт"
Піцерія "Автопорт"
Піцерія "Автопорт"
Піцерія "Автопорт"
Піцерія "Автопорт"
Піцерія "Автопорт"
Піцерія "Автопорт"
Піцерія "Автопорт"
Піцерія "Автопорт"
Піцерія "Автопорт"
Піцерія "Автопорт"
Піцерія "Автопорт"
Піцерія "Автопорт"
Піцерія "Автопорт"
Піцерія "Автопорт"
Піцерія "Автопорт"
Піцерія "Автопорт"
Піцерія "Автопорт"