Напої

Вода Микулинецька, 1л.

Як стверджують усі дієтологи та експерти здорового харчування найкращим холодним напоєм є вода – про..

40.00грн.

Узвар, 1л.

Лідером серед безалкогольних напоїв на українських землях був, є і буде узвар, який майстерно готуют..

50.00грн.

Квас Микулинецький, 1л.

Квас – стародавній безалкогольний напій, який поширений на всіх слов’янських землях, в тому числі і ..

50.00грн.

Кока-Кола, 1л.

Улюбленим безалкогольним напоєм багатьох поколінь українців є Кока-кола, назва котрої асоціюється із..

60.00грн.

Пиво Микулинецьке, 1л.

Пиво – це не просто напій, який піниться та злегка п’янить, веселить та настроює на позитив, це част..

80.00грн.

Пивна дошка 105г

Пиво – це не просто напій, який піниться та злегка п’янить, веселить та настроює на позитив, це част..

120.00грн.

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)

Яке застілля без напоїв, що покращують травлення та втамовують спрагу? Саме тому у меню мережі закладів харчування «Автопорт» є різноманітні безалкогольні напої, які однаково добре смакуватимуть і дітям, і дорослим.


Які напої можна замовити у «Автопорті»?


Сервірування столу – як святкового, так і повсякденного, неможливе без напоїв, які мають стояти в достатній кількості від початку до закінчення застілля. Вони мають бути різними – солодкими та не дуже, газованими та без газу, аби задовольнити потреби кожного. В меню нашого закладу є холодні напої власного приготування та покупні, бутильовані та розливні. Це:

•    вода – найпопулярніший напій, що буде доречним в будь-який сезон; ми пропонуємо бутильовану воду від популярного місцевого виробника;
•    узвар – традиційний український напій із сушених фруктів, що чудово вгамовує спрагу та насичує організм вітамінами і мінералами;
•    квас – улюблений багатьма тернополянами освіжаючий напій, котрий готували з давніх-давен на слов’янських землях; ми пропонуємо розливний напій від відомого місцевого виробника;
•    кока-кола – напій, який не потребує представлення чи реклами, адже є найбільш пізнаванним та найдорожчим брендом в світі; це продукт, на котрому виросло не одне покоління українців.


Крім безалкогольних освіжаючих напоїв у мережі «Автопорт» можна замовити розливне Микулинецьке пиво – хмільне золото України, яке вариться на найстарішій броварні країни, розташованій неподалік Тернополя. Так-так, бурштиновий напій варили у Миулинцях вже у 15 столітті – задовго до того, як це почали робити у славетному Львові.


Безкоштовна доставка напоїв у Тернополі: мережа «Автопорт» дбає про ваше здоров’я


Якщо ви замовляєте у нас смачну їжу, то не забудьте про напої, котрі ми також доставляємо у межах міста. Ця послуга є безкоштовною.  Мінімальне замовлення – 300 грн. Наші кур’єри працюють щоденно з 10:00 до 21:00 год. 

Доставка напоїв у Тернополі від «Автопорту» - це швидко, якісно та смачно, адже ми працюємо для вашого задоволення!