Диско-піца "Автопорт"

Disco-зал у піцерії «Автопорт» 


Disco-зал – це нова локація у піцерії, котра входить у мережу закладів харчування «Автопорт». Це величезний простір, де з легкістю поміститься чимала компанія, яка хоче незабутнього свята. І тут є абсолютно все для цього. В першу чергу – це смачна їжа, яку тут готують та подають з любов’ю. Окрім великого вибору класичних різновидів піци тут можна замовити усі страви з ресторанного меню – суші, салати, делікатеси із тандиру тощо. Найсвіжіші та найякісніші інгредієнти, найароматніші натуральні спеції та рецептура, перевірена часом – ось що є запорукою вдалого святкового столу із красивим оформленням.

Для настрою гостей працює бар із багатим вибором алкогольних та безалкогольних напоїв. Розважальну програму гарантує жива лаунж-музика та танцювальний майданчик, на якому кожен відвідувач зможе спробувати свої сили та відірватися під улюблені мотиви. Інтер’єри Disco-зал витримані в одному стилі із всіма іншими закладами мережі, теж саме можна сказати і про просторну навколишню територію ресторанного комплексу. Тож після ситної трапези можна злегка розім'яти ноги, прогулятися на свіжому повітрі, зняти атмосферні фото та відео – на пам'ять.

Тож день народження у Disco-зал однозначно вийде цікавим, веселим та драйвовим. І що не менш важливо – навіть при мінімальному бюджеті, адже наші ціни є дуже привабливими та низькими і зовсім не кусючими.

Відвідати Disco-зал від «Автопорту» - завжди хороша ідея


День народження чи будь-яка інша важлива подія у житті – це привід для відвідування Disco-залу від піцерії «Автопорт». Проте не потрібно чекати якогось особливого дня аби влаштувати собі чи своїм рідним справжнє свято. Тут можна незабутньо провести будь-який час - пізній сніданок, ланч, обід, вечерю, наодинці чи в шумній компанії, з дітьми чи без них. Візит можна планувати заздалегідь або ж влаштувати його спонтанно і отримати від цього справжнісіньку насолоду.Тим, хто любить розплановувати свої дії наперед, буде цікавою наступна інформація:

  • можна ознайомитися із меню піцерії і ресторану та замовити заздалегідь смаколики до свого столу (якщо на святі буде присутня велика кількість гостей, то попереднє замовлення необхідне – для вашої зручності та комфорту);
  • для маленьких відвідувачів працює дитяча кімната;
  • за номерами (098) 777 56 65 та (050) 500 15 30 можна замовити столик в піцерії або ж доставку страв додому.


До речі, замовлення піци чи інших страв від «Автопорту» з доставкою – це також вдала ідея  для власного свята, яке відбуватиметься поза межами нашого закладу. Насолоджуйтеся та відпочивайте, а турботи про щедрий стіл залиште для нас. Наші кухарі зготують та оформлять страви, а кур’єри привезуть їх у заздалегідь обумовлений час та місце свіженькими та гарячими.Якщо ви досі не знаєте, де влаштувати день народження дорослого чи зовсім маленького іменинника, то обирайте піцерію «Автопорт». Переконайтеся, що кращого місця у Тернополі годі і шукати! Тож до зустрічі в Disco-залі!

Галерея - Диско-піца "Автопорт"

Завантаженя ...
Автопорт - Диско піца
Автопорт - Диско піца
Автопорт - Диско піца
Автопорт - Диско піца
Автопорт - Диско піца
Автопорт - Диско піца
Автопорт - Диско піца
Автопорт - Диско піца
Автопорт - Диско піца
Автопорт - Диско піца
Автопорт - Диско піца
Автопорт - Диско піца
Автопорт - Диско піца
Автопорт - Диско піца
Автопорт - Диско піца